Home Regulamin
Regulamin

1. Zamówienia

1.1. Zamówienia na stronie internetowej Wytwórni płytowej  HoBoRecords.holownia.pl można składać 24h na dobę,  7 dni w tygodniu,  jednak ich realizacja odbywać się będzie wyłącznie w dni robocze.

1.2. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia na podany w formularzu adres e-mail.

1.3. W przypadku podania nieprawidłowych, bądź niekompletnych danych, Wytwórnia płytowa   HoBo Records zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia. W takim przypadku Klient zostanie poinformowany za pomocą wiadomości e-mail przesłanej na podany w  formularzu adres.

2. Metody płatności

2.1. Wybór metody płatności zostaje dokonany przez Klienta na etapie składania zamówienia. Można wybrać przesyłkę za zaliczeniem pocztowym (usługa Poczty Polskiej) lub  płatność za pomocą przelewu bankowego.

2.1.1. W przypadku wybrania przesyłki za zaliczeniem pocztowym zamówione płyty są wysyłane w ciągu 1-7 dni roboczych po złożeniu zamówienia a pobranie należności następuje w momencie odbioru przesyłki.

2.1.2. W przypadku wybrania płatności za pomocą przelewu bankowego zamówione artykuły zostaną wysłane (Pocztą Polską) w ciągu 1-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym Wytwórni.

Nazwa: Wytwórnia płytowa HoBo Records
Adres: ul. Legionów 117, 87-100 Toruń
Numer rachunku: PL 83 1500 1751 1017 5017 8273 0000
Nazwa banku: Kredyt Bank
BIC/SWIFT: KRDBPLPW

W celu poprawnego zidentyfikowania płatności prosimy w tytule przelewu podać numer zamówienia.

3. Faktury VAT

3.1. Faktury VAT będą wystawiane podmiotom gospodarczym o ile taka informacja zostanie zawarta w formularzu.

4. Ochrona danych osobowych

4.1. Złożenie zamówienia na stronie HoBoRecords.holownia.pl jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia.